Prostory sdílené kanceláře jsou nejen krásné, ale i do detailu promyšlené. Poskytujeme kompletně vybavené zázemí pro vaše podnikání a projekty, takže vy se můžete soustředit jen na to důležité.

Flexibilní/fixní pracovní místo.

K dispozici máte jakékoliv právě volné místo, nebo si rezervujete stálé, jen pro vás. Pohodlné židle, blesková wi-fi a kancelářská technika jsou samozřejmostí.

Speciální osvětlení

Naše stropní LED svítidla simulují přirozené denní světlo a pomáhají tak eliminovat únavu z kancelářské práce. Teplotu a intenzitu světla lze navíc měnit podle denní doby.

Eventy

Celý prostor coworkingu je variabilní a lze jej snadno přestavět na větší prezentační místnost pro pořádání školení a workshopů.

Dostupnost

Díky výhodné poloze v blízkém okolí budovy bezproblémově zaparkujete nebo přijedete jednoduše tramvají nebo autobusem.

Skvělá cena

Jsme malý kancelářský prostor, který chce podpořit vaše podnikání, proto ceny jsou dopředu známé a zahrnují všechny služby.

Kuchyňka

Kuchyňka s barovým posezením vybavená vším potřebným pro přípravu nápojů či jednoduchých jídel. Výběrová káva bude vždy po ruce.

Zasedací místnost

Naše zasedačka, vhodná pro 4 osoby, vybavená velkoplošnou TV a flipchartem, je přímo stvořená pro soukromá jednání a prezentace.

Relax zóna

V relax zóně si na pohovce odpočinete od práce nebo vypijete naši výběrovou kávu – a třeba přijdete na nový nápad.

Sprchový kout

Kromě dvou toalet máme vestavěný i sprchový kout, takže na jednání můžete bez obav přijet i na kole.

Administrativní podpora

Zařídíme pro vás sídlo firmy, pošleme či vyzvedneme poštu, dojdeme na úřady, zatímco vy se soustředíte na svoji práci.

Technická podpora

Můžete hostovat váš web nebo projekt na našich serverech. A máme bohaté zkušenosti pro technické konzultace.

Byznysové konzultace

Úspěšně podnikáme již více než 10 let. Poradíme, jakým směrem rozvíjet Váš projekt, jaké jsou vaše byznysové příležitosti, jak vytěžit do maxima potenciál vašeho nápadu.